חדרי בריחה בישראל

דמיינו שאתם מרגלים במדינת אויב וגורל העולם מונח על כתפיכם, או דמויות מארץ האגדות שצריכות להציל את עצמכן או כוכבי משחקי המחשב האהובים עליכם. אבל במקום לדמיין או לשחק במחשב או לצפות בסרט, אתם נכנסים לתוך העלילה וצריכים להצליח במשימה במציאות. משחקי חדרי הבריחה נותנים בדיוק את החוויה הזו.

אתם נכנסים לתוך העלילה וצריכים להציל את העולם, לגלות סוד, לפתור תעלומה, לפרק פצצה, ועוד מאות אם לא אלפי סוגי עלילות שונות ברחבי העולם. מבולבלים? מאגר חדרי הבריחה של ישראל נותן לכם את האפשרות לבחור את חדר הבריחה המתאים לכם.

חדרי בריחה פרצו בסערה לעולם הבילוי בשנים האחרונות, ומהווים בילוי מוביל. הסיבה להצלחה של חדרי בריחה בעולם בכלל ובישראל בפרט ניכרת ממספר סיבות. החוויה מאפשרת לקבוצה, אם זה משפחה, חברים או צוות עובדים, הנאה תוך כדי התגברות על משימות משותפות, פתירת חידות אווירה, לחץ חיובי ולפעמים גם הומור.

הצורך בשיתוף פעולה וחשיבה יצירתית תורם לגיבוש הקבוצה, מבליט יכולות אישיות של אנשי הקבוצה ומגלה את העוצמה והכוח של הקבוצה בעבודה ובמשחק משותף בחדרי הבריחה. יש חדרי בריחה שמתאימים יותר לקבוצות קטנות, יש שמתאימים לקבוצות גדולות. במאגר חדרי הבריחה של ישראל ניתן למצוא ולבחור את חדר הבריחה לפי גודל הקבוצה ובכך להימנע מחדר בריחה עמוס שמתאים לקבוצות גדולות, או מחדר פחות עמוס שמתאים לקבוצות קטנות.

ישנם חדרי בריחה בכל הארץ, החל מהצפון הרחוק דרך ירושלים ומרכז הארץ, באר שבע ועד אילת. באתר המאגר תוכלו לבחור את חדר הבריחה לפי מיקום, יש במאגר כל חדרי הבריחה בישראל את החדרים לפי אזורים, ערים וישובים. כך תוכלו לבחור חדר בריחה קרוב אליכם.

  בעולם ישנם אלפי חדרי בריחה ובארץ מאות וקשה לבחור חדר בריחה שיתאים לכם. מאגר חדרי הבריחה שם לו למטרה לאפשר לכולם למצוא ולבחור חדר בריחה לפי הנתונים שלכם. ישנם חדרי בריחה שמשלבים פחד ואימה. ישנם חדרים שדרגת הקושי שלהם גבוהה, בינונית או קלה. ישנם חדרי בריחה שמתאימים לילדים לבד, ישנם כאלה שמתאימים למשפחות, כאלה שמתאימים רק בליווי מבוגר וכאלה שמתאימים למבוגרים בלבד. בנוסף יש חדרי בריחה שומרי שבת, ויש חדרי בריחה נגישים. יש חדרי בריחה שלא מצריכים שפות או לפחות מאפשרים משחק באנגלית. וכמובן לא פחות חשוב, כדאי להתחבר לעלילה. אם אתם אוהבים סרטי מרגלים ואקשן, או פיראטים, או אגדות או סיפורים על בריחה מהכלא.

 

מבולבלים מעומס המידע וההיצע, בדיוק בשביל זה יש את מאגר כל חדרי הבריחה של ישראל. המאגר שם לו למטרה, לעזור לכם לבחור את חדר הבריחה שהכי מתאים לכם. חילקו שם את חדרי הבריחה בארץ לקטגוריות. יש חלוקה לפי אזורים, וערים ואפילו קיבוצים ומושבים. יש קטגוריות של נגישות, דרגות קושי, שפות, איזה הנחות יש ואפילו חדרים שמתאימים לימי גיבוש ופעילויות לקבוצות גדולות.  

 

הוספת תגובה

תגובות (4)

 • hjhgg;l

  כתובת URL מקוצרת:
 • רועיקי

  איזה מגניב מצאתי גם חידות ממש מאתגרות באתר הזה

  כתובת URL מקוצרת:
 • תשובה לתמר

  היי תמר אכן יש ולא מעט כאלה.. תחפשי בגוגל אתר בשם מאגר חדרי בריחה שם תמצאי :חדרי בריחה לילדים" ותוכלי לסווג לפי אזור או עיר
  בהצלחה :)

  כתובת URL מקוצרת:
 • תמר

  איפה יש חדר בריחה בשרון שמתאים לילדים ?
  אנחנו בעקרון מהוד השרון

  כתובת URL מקוצרת: