איך להגדיל עוקבים באינסטגרם – דיגיטל בוסט

לפני שנענה על השאלה איך להגדיל עוקבים באינסטגרם, חשוב להבין למה בכלל כדאי להעלות עוקבים באינסטגרם. רבים חושבים איך להגדיל עוקבים באינסטגרם אבל לא מהסיבות הנכונות. העובדה הפשוטה היא שכל חשבון עסקי באינסטגרם נמדד לפי פרמטרים ידועים וקבועים מראש: כמות הלייקים שעשו לכל פוסט, כמות העוקבים, כמות השיתופים, כמות התגובות ועוד.

שימו לב שהדבר המשותף לכל הפרמטרים הללו זה הכמות... כן למי שיש יותר מכל הדברים האלה שמנינו כאן, גם יש יותר הצלחה לדף. ההצלחה הזאת לא נדדת בכמות לייקים או עוקבים אלא בתרגום שלהם למכירות וכסף. לכן לשאלה איך להגדיל עוקבים באינסטגרם צריך להבין קודם לאיזו מטרה.

יש לכם חשבון עסקי באינסטגרם? דיגיטל בוסט תיתן לו בוסט רציני!

תכף נסביר לכם איך להגדיל עוקבים באינסטגרם אבל לפני שנפרט בפניכם את כל הדרכים איך להגדיל עוקבים באינסטגרם אנחנו חייבים להסביר לכם שהדף העסקי שלכם, כמה שהוא נראה טוב, מעוצב ואתם אוהבים אותו, לא יהיה שווה יותר מדי בלי חשיפה, תנועה ומעורבות. בעלי עסקים רבים מתאהבים בדף שלהם, משקיעים את מיטב זמנם ומרצם בהעלאת תוכן איכותי אבל אז מתאכזבים שאין תוצאות, לא הרבה גולשים מגיעים לדף שלהם ועוד פחות מגיבים, משתפים והופכים עוקבים.

איך להגדיל עוקבים באינסטגרם בקלות ובמהירות - דיגטל בוסט

אנו מודעים לכך שדפים רבים מתאכזבים מהחשיפה ומהמעורבות בדפים שלהם אך הטעות שדפים אלה עושים זה להפנות את כל התקציב שלהם לקידום ממומן. כבר כתבנו במאמר אחר את הביקורת שלנו על פלטפורמת הקידום של פייסבוק ואינסטגרם, אשר לדעתנו פשוט לא מספקת תוצאות מספיק טובות ומדויקות ושותה לעסקים את התקציב בזמן קצר, לא משנה מה התוצאות. לדיגיטל בוסט יש גישה אחרת ושונה לגמרי ודרך מהירה ואפקטיבית יותר איך להגדיל עוקבים באינסטגרם. אצלנו תקבלו תוצאות מהרגע הראשון ותקבעו בעצמכם כמה עוקבים יהיו לכם! העוקבים שנשיג לכם יהיו עוקבים אמיתיים ולא מזויפים והסיכוי של הדף שלכם לצמוח בעזרת אותם עוקבים חדשים ואמיתיים יהיה גבוה יותר מאשר אם תשלחו מודעות פרסום ממומנות דרך פייסבוק או אינסטגרם לקהל לא ברור ולא ידוע שיכול להגיע מכל מקום בעולם! זה נכון שגם אינסטגרם מאפשרת לכם ליצר קהל מטורגט ומדויק אבל עליכם לשבת ולבנות את הקהל הזה ולעשות עבודה מקצועית שבאמת תמקסם עבורכם את התקציב ותשיג לכם תוצאות טובות יותר. זה כרוך בהוצאה כספית נוספת על שכירת חברת קידום בפייסבוק והעלויות מצטברות: תצטרכו לשלם גם על העבודה למי שמבצע אותה וגם על הפרסום עצמו לפייסבוק או אינסטגרם!

איך להגדיל עוקבים באינסטגרם בזול – דיגיטל בוסט

רוצים יותר עוקבים באינסטגרם? מה הבעיה, דרך דיגיטל בוסט תקבלו חבילת עוקבים במכה אחת, תוכלו לשלוט בכמות העוקבים שנשיג לכם ולהיעזר בכולם לקידום הדף לאחר מכן גם בפלטפורמת הפרסום של אינסטגרם. חכם לא? במקום לשלם הון תועפות ולחכות זמן רב עד שיצטברו לכם עוקבים בצורה אורגנית ורק אז לשלוח להם מודעות פרסום ממומנות דרך פייסבוק ואינסטגרם, עם דיגיטל בוסט יש לכם את האפשרות לקבל את כל העוקבים שתרצו כבר עכשיו ואז לשלוח להם את אותן מודעות! פנו אלינו פרטים מלאים והזמנת השירות כבר עכשיו!

3 טיפים איך להגדיל עוקבים באינסטגרם בצורה אורגנית

לפני שאתם שולחים יד לארנק ומזמינים את שירותי דיגיטל בוסט או משלמים לאינסטגרם על קידום ממומן, הנה שלושה טיפים לקידום אורגני שלא יעלו לכם שקל:

איך להגדיל עוקבים באינסטגרם בצורה אורגנית 1#: תגיות – אחד האלמנטים הבסיסים שכל מקדם אינסטגרם מכיר. תגיות הן אותם האשתגים, אשר כל פוסט אינסטגרם מקצועי חייב להכיל. התגיות מורכבות מסולמית ולידה מילת מפתח כלשהיא, בהתאם לתוכן שיש לכם בדף. גולשים שמתעניינים ומחפשים את אותן מילות מפתח, יראו גם את הפוסט שלכם יחד עם פוסטים אחרים אמנם, אך אם תיקלעו להאשתגים הרלוונטיים והמדויקים ביותר, תזכו לחשיפה חינמית שלא תכננתם. רצוי לשים בין 5 ל-30 תגיות אך לא יותר. ניצול נכון של התגיות ושימוש חכם בהן, יכול להגדיל אתה חשיפה האורגנית שלכם בוודאות.

איך להגדיל עוקבים באינסטגרם בצורה אורגנית 2#: שיתופים – נניח יצרתם פוסט איכותי והעליתם אותו לדף. הימים עוברים וכמעט אף אחד לא עשה לייק לפוסט. אתם מרגישים מרומים ושוקלים לסגור את דף האינסטגרם העסקי שלכם כי אין תוצאות תכלס. לפני שאתם מרימים ידיים בחור פוסט אחד חזק שיש לכם עם לינק איכותי לאתר ומידע מדויק על המוצר, אולי גם איזו הצעה או מבצע מפתה ושתפו את הפוסט הזה עם כל מי שאתם מכירים דרך הודעות בהודעות דיירקט (DM), דרך הפיד, דרך חברים, בקבוצות רלוונטיות ובכל מקום חינמי אחר שמאפשר לכם את זה. זה עדיין לא מצליח? פנו אל דיגיטל בוסט ונראה לכם איך תוך כמה ימים הפוסט הזה זוכה לשיתופים ותגובות ומשיג לכם עוד עוקבים לדף!

איך להגדיל עוקבים באינסטגרם בצורה אורגנית 3#: אופטימיזציה - חשבון עסקי באינסטגרם לא יכול הצליח בלי שהוא מותאם לפלטפורמה וממומשק לשאר הנכסים הדיגיטליים שיש לכם. נצלו כל פיסת נדל"ן אינטרנטית שאינסטגרם מספקת לדפים העסקיים ומלאו אותה בתוכן, לינקים, תגיות, מספר טלפון, אודות וכל משבצת אחרת שמצאתם על מנת שמכל מקום אליו יגיעו אליכם מיד יבינו:

א. מה אתם עושים? מוכרים וכו'

ב. איך אפשר ליצור אתכם קשר? לרכוש את המוצרים וכו'

ג. מה מייחד אתכם ולמה כדאי לאותו גולש להיות עוקב שלכם

דיגיטל בוסט : איך להגדיל עוקבים באינסטגרם - דרכי פעולה:

רוצים לקבל עוד טיפים איך להגדיל עוקבים באינסטגרם, ביוטיוב, בטיקטוק, בפייסבוק ובכלל? קראו עוד מאמרים של דיגיטל בוסט באתר ותקבלו ידע נוסף על דרכי קידום מתקדמות ברשתות החברתיות המובילות בעולם, איך להשיג צפיות ביוטיוב למשל, איך להשיג תגובות בפייסבוק ועוד.

מוזמנים ליצור קשר ולקבל מידע נוסף ולהזמין את אחד המוצרים והשירותים הדיגיטליים המתקדמים שאנו מספקים, אשר יעזרו לכם להזניק את הפרופיל העסקי שלכם באינסטגרם ובשאר הרשתות החברתיות בקלות, במהירות ובעלות פחותה בהרבה מזאת שתאלצו לשלם אם תקדמו את עצמכם דרך פלטפורמות הקידום הממומן של פייסבוק ואינסטגרם.

דיגיטל בוסט היא החברה המובילה בתחום, בעלת ניסיון רב וכלי קידום אפקטיביים ועוצמתיים שיכולים לעזור לעסק שלכם לצמוח מהר ולהגיע לתוצאות שקיוויתם לקבל אבל לא קיבלתם ממערכות פרסום אחרות שעולות יותר ומספקות פחות תוצאות.

טיפ לסיום: פרופיל עסקי הוא אמנם פלטפורמה להשגת מכירות אבל הייחוד של הרשת החברתית זה האפשרות לשמור על יצירתיות ואנושיות ולא להפוך למכונות מכירה בלבד. צרו גאנט פוסטים מגוון בתמהיל המורכב מ-70% תוכן מכירתי אבל תשאירו לעצמכם 30% בהם תעלו דברים יותר אישיים, יותר מעניינים ויותר נוגעים ללב. בסופו של דבר כולנו יצורים הפועלים לפי רגשות: אז רגשו, שמחו, שעשעו, הצחיקו והפתיעו את הגולשים ורק כך תיצרו עניין בדף שלכם. להתראות ובהצלחה!

דיגיטל בוסט DigitalBoost

דוד סחרוב 3, ראשון לציון, 7570703

טלפון: 03-518-4300

digitalboost.co.il

הוספת תגובה

תגובות

  • לא נמצאו תגובות