השכרת מתנפחים במרכז

אירועים במרכז הארץ אליהם מוזמנים גם ילדים אמורים להיות מתוכננים היטב. יש חשיבות למתן תשומת לב לילדים קופצניים ותזזיתיים אשר הינם קצרי רוח ורוצים להיות עסוקים כל העת. אירועים כאלו יכולים להיות מגוונים. משפחתיים כגון: חתונה, בר מצווה וכדומה, פרטיים בטבע, ליד הים, בבריכה הביתית שבחצר ועוד כהנה וכהנה.

בעלי או מפיקי האירוע רוצים להעסיק את הילדים על מנת שיפנו את המרץ לפעילות מהנה, ובמקביל, לשחרר את ההורים מהצורך להעסיקם. באירועים רבים אין להורים מתוסכלים פתרונות יצירתיים להעסקת ילדיהם. מתנפחים הם מתקנים מעולים היכולים להתאים מאוד למטרות אלו, וניתן להתאים רבים מהם לסוג האירוע.

השכרת מתנפחים במרכז תסייע מאוד במצבים אלו ובאחרים נוספים. מתקן בחצר של גן אירועים, בשולי רחבת פיקניק, בגינת בית בה מארחים לארוחת צהריים קלילה יתאימו מאוד ימי קיץ. מתנפחים אחרים, קטנים יותר, יתאימו למקומות סגורים וניתן לנצלם גם בחורף. יש המתאימים לפעילויות רטובות ובכל אחד מהם יש בריכה מוצמדת, או כאלו שניתן להצמידם לבריכות קיימות. יש קטנים המיועדים לפעוטות ואחרים לילדים בגילאים מבוגרים, כמו גם להוריהם ולמבוגרים אשר רוצים להתנסות בהם. ניתן לשכור מתנפחים יחד עם שירות של הרכבה וניפוח וניתן לקבלם ולבצע את ההתקנה עצמאית. יש גדולים אשר יש צורך לקפוץ עליהם בזהירות ותחת השגחת מבוגר או משגיח מקצועי בעל ניסיון וכדומה.

השכרת מתנפחים במרכז מתבצעת רבות עבור עסקים שתחום פעילותם הוא בהפקת אירועים לגורמים שונים ביניהם, עסקיים, ציבוריים ועוד. כאן ניתן לתכנן היטב את האירוע ולהזמין מתקן אחד או לצורך הגיוון. במשחקיות ובאתרים דומים אליהם מגיעים מבקרים מוצאים לנכון לגוון מאוד ומכניסים מתנפחים לפעילות רטובה, אתגרית, משולבת, לקפיצות, גלישות ועוד. חשיבות מיוחדת מוקדשת לבטיחות וכאן מתקינים פתרונות שונים כמו: רשת, בד חזק וכדומה. בשעה שהיצרים משולהבים והאדרנלין עובד שעות נוספות לא מבחינים הקופצים בסכנות. לעיתים, התנופה חזקה מדי וכדומה וכל אמצעי הבטיחות הללו מונעים פגיעות כואבות מנפילות, חבטות וכדומה.

השכרת מתנפחים במרכז מתבצעת לתקופות קצרות של יום אחד וסופי שבוע ולארוכות יותר. התמחור תלוי כמובן במשך הזמן, בסוגים ועוד. השוכר מקבל בנוסף, מפוח שתפקידו למלא אוויר לפני ובשעת הפעילות. הניפוח אינו מורכב ויכול להיעשות על ידי כל אחד. יש לפרוס את המתקן ולחבר את פתחי האוויר באמצעות סקוצ'ים לפתחי המפוח. הוראות מתאימות ניתנות כל פעם מחדש. בחירת המתקן והטרמפולינה המתאימה תלויה בגיל הילדים, בסוג האירוע ובסגנונו. יש המיועד לבת שתרצה בנושא נסיכות, אחר לבן האוהב כדורגל שיבחר את המתקן המתאים לכך וכדומה. כמות המתנפחים המוזמנת תלויה, כמובן, בכמות משתתפי האירוע ותמיד רצוי לגוון כדי לא להמאיס מתקן אחד יתר על המידה על המשתתפים. בחירת הגודל תלויה גם במיקום, ובמקומות ללא חשמל ניתן להוסיף גם גנראטור להזמנה.

הוספת תגובה

תגובות

  • לא נמצאו תגובות