המלצה חמה על אדון אורן אפריאט - ניהול פרויקטים רפואיים

שלום רב לקוראים היקרים, בשם המוסד שאני נאמן בו ומחזיק בתפקיד אני שמח להעביר המלצה חמה על האיש שעזר לנו רבות בחצי שנה האחרונה. אני כמובן מדבר על המומחה אורן אפריאט, האיש שהגיע אלינו לחצי שנה של עבודה מתמדת ובזכותו אנחנו עברנו תהליך שיקום שבו המוסד הפך להיות הרבה יותר יעיל ורווחי סוף כל סוף אחרי כמה שנים.

יחד שנפרדנו ממך בטקס צנוע וקיבלת את התעודה שאומרת את כל מה שאני מנסה להגיד כאן. אני רוצה לסכם בכמה מילים חמות של המלצה עליך ועל שירותיך:

זכינו להכיר איש מדהים, אמיתי ומלא כישרונות. אני יכול בהחלט להעיד שיצא לנו לעבוד עם הרבה אנשים בתחום ניהול פרויקטים רפואיים, ואף אחד מהם לא הרשים אותנו כמוך. הגעת אלינו לשישה חודשים, במהלכם אתה ואנחנו עבדנו קשה מאוד וכולנו עשינו את המקסימום האפשרי כדי להביא את המצב של המוסד שלנו למצב הרבה יותר טוב ממה שהיה לפני שזכינו להכיר אותך.

במהלך החודשים האלו נשארת כאן לפעמים עד אמצע הלילה, לא הלכת להפסקות ולא נחת לרגע. המוסד שלנו שכולנו חששנו לחייו, בחודשים האלו הפך עורו והגיע להיות מוסד מאוזן ובסופו של דבר עלה למסלול הרווחיות. אנחנו בטוחים שתוך עוד שישה חודשים, אנחנו נצליח להגיע למצב שבו אנחנו הופכים סופית תוך ישום הנהלים שבנית למוסד רווחי וכזה שלא רק נותן שירות וטיפול מעולה לנוכחים בו, כי אנחנו חיים כאן למעשה וכל האנשים שאנחנו מטפלים בהם נמצאים כאן במשך 24 שעות בשנה.

אז אנחנו מאחלים לך המון בהצלחה בהמשך הקריירה שלך, אנחנו בטוחים שאתה תלך ותצליח בעוד הרבה תחנות במשך החיים שלך, כי עלינו השארת רושם שאנחנו לא נשכח בשנים הקרובות. אנחנו היינו במצוקה אדירה ואתה באת להציל אותנו מהמצב הזה. אנחנו בשם כל הצוות מאחלים לך הרבה מאוד הצלחה בהמשך חייך והקריירה שלך.

בכבוד גדול,

אורן עידן, מנכ"ל


הוספת תגובה

תגובות

  • לא נמצאו תגובות